Інформація про результати проведення перевірки Мельникової Ірини Сергіївни

Дата: 09.02.2021 16:05

Інформація про результати проведення перевірки

Мельникової Ірини Сергіївни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, відділом соціального захисту населення Гадяцької міської ради проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", стосовно Мельникової Ірини Сергіївни, яка обіймає посаду головного спеціаліста відділу соціального захисту населення Гадяцької міської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Мельникової І.С. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".