Гадяцьким ЦПРПП проведено засідання творчої групи у онлайн-режимі

  • 529

16 квітня 2021 року  комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено засідання творчої групи працівників психологічної служби закладів освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської громад  «Соціалізація дошкільника в контексті реалізації освітньої програми «Впевнений старт» та «Нової української школи».

Керівник творчої групи Київська Т.В., практичний психолог ЗДО № 10 «Казка» ознайомила учасників заходу з метою та планом засідання.

На засіданні було обговорено важливі питання соціалізації дитини через контакт з дорослими: як психологу працювати з педагогами та батьками в контексті роботи ЗДО та ЗЗСО, на якому наголосила Аколович Т.П., психолог Гадяцького ЦПРПП.

У практичній частині заходу були розглянуті також питання: «Розвиток соціальних навичок у дітей під час активностей на прикладі теми «Коло друзів» за програмою «Впевнений старт» (Київська Т.В., практичний психолог         ЗДО № 10 «Казка» Гадяцької міської ради), «Презентація розвивального заняття з картками Домана з старшими дошкільниками «Комахи» (Сазонова Ю.О., практичний психолог ЗДО «Барвінок» с. Веприк Великобудищанської сільської ради) та «Діагностична техніка в роботі з батьками «Моя сім`я в образі квітів» (Павлюк О.П., практичний психолог ЗДО «Веснянка» Гадяцької міської ради).

По завершенню заходу практичні психологи і соціальні педагоги закладів освіти обмінялися думками з приводу організації роботи творчої групи  та реалізації поставлених задумів та завдань на майбутнє.

 

Підготувала: Т.П. Аколович