Звернення міського голови Володимира Нестеренка з нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.04.2021 07:44

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!

Вже 35 років не вщухає відлуння Чорнобильських дзвонів, не втрачає своєї гіркоти слід, який залишила після себе страшна аварія  на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС. Трагедія світового масштабу, що трапилися на берегах Прип’яті, не має терміну давності та залишається однією з найболючіших сторінок в історії.

Серед ліквідаторів наслідків катастрофи було чимало мешканців нашої громади. Не шкодуючи себе, ризикуючи власним життям, Ви захистили світ від радіаційного лиха. Прийміть найщиріші слова вдячності за високу громадянську позицію, сміливість та відвагу. Ризикуючи своїм життям та здоров'ям, Ви виконали свій обов'язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

Багато з учасників ліквідації аварії, на жаль, уже відійшли у вічність. Світла пам’ять усім, хто не дожив до цього дня.

Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, злагоди й щастя.

міський голова В.Нестеренко