Гадяцьким ЦПРПП проведено майстер-клас "Розвиток мовлення молодшого дошкільника шляхом художньо-естетичної та театральної діяльності"

Дата: 28.04.2021 10:16

27 квітня 2021 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради на базі ДНЗ «Ромашка» с.Качанове Сергіївської сільської ради проведено майстер-клас «Розвиток мовлення молодшого дошкільника шляхом художньо-естетичної та театральної діяльності» для вихователів молодших груп Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської громад у онлайн-режимі.

Про актуальність теми заходу наголосила психолог Гадяцького ЦПРПП Аколович Т.П. Зокрема, вона звернула увагу учасників на значимість зв’язного мовлення у житті  дитини дошкільного віку. Своєчасне оволодіння мовою - основа розумового розвитку дитини, запорука її повноцінного спілкування з навколишнім світом. Правильна, виразна мова дає дитині можливість максимально широко користуватися нею як засобом спілкування, що сприяє формуванню особистості дитини в цілому.

Своїм досвідом роботи з колегами поділилися педагогічні працівники ДНЗ «Ромашка» с. Качанове. Так, вихователь закладу дошкільної освіти Горобець Лілія Миколаївна презентувала свою роботу у художньо-естетичному напрямку. Директор закладу освіти Шаталова Галина Павлівна ознайомила присутніх з розвитком мовлення молодшого дошкільника засобами театральної діяльності.

У практичній частині педагоги долучилися до запропонованих колегами вправ та технік.

Гадяцький ЦПРПП висловлює подяку колективу ДНЗ «Ромашка» с. Качанове Сергіївської сільської ради за допомогу в організації проведення заходу.

Підготувала: Т.П. Аколович