Великому Кораблю – велике плавання (додано відео)

Фото без описуУ міському парку «Перемога» побудовано нові алеї та проведено монтаж нової системи освітлення території, змонтовано сучасну систему поливу газонів та нові лави для відпочинку. Тепер для найменших мешканців на території парку встановлено сучасний дитячий ігровий комплекс "Корабель».

Дитинство – щаслива сторінка життя маленької людини, коли всі кольори яскраві, а до казки можна доторкнутися рукою.

Міський голова Володимир Нестеренко висловив переконання, що маленькі жителі громади та їх батьки будуть цінувати і дбайливо ставитися до нього.

Кожному, хто долучився до створення цього неймовірного комплексу було зрозуміло, що радість в очах дітей – насправді те, заради чого варто жити й працювати.