Привітання міського голови з Днем пам’яті та примирення, Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 07.05.2021 11:30

Шановні ветерани Другої світової війни та мешканці Гадяцької міської територіальної громади!

Щиро вітаю зі святом Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Днем  пам’яті та примирення!

Перемога здобувалась неймовірно дорогою ціною: війна поглинула мільйони людських життів, перетворила на суцільні руїни міста й села. Пам’ять про Другу світову війну залишається з нами як зразок мужності, сили духу й самопожертви і водночас вічної скорботи за загиблими.

День Перемоги – свято, яке всіх згуртовує. Це світлий день всіх поколінь, він об’єднує батьків та дітей, ветеранів та молодь, всіх мешканців нашої громади.

Від усього серця бажаю ветеранам Другої світової війни, вдовам фронтовиків та всім мешканцям громади міцного здоров’я, бадьорості духу та довгих років життя!  Нехай небо над нами завжди буде чистим. Миру, злагоди й  добробуту Вашим оселям!

міський голова  Володимир Нестеренко