З ТУРБОТОЮ ПРО КОЖНОГО: У ГАДЯЦЬКІЙ ГРОМАДІ НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ ПЕРЕМОГИ ПРИВІТАЛИ ВЕТЕРАНІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ

Дата: 07.05.2021 10:38

У Гадяцькій міській територіальній громаді на обліку перебуває 17 учасників бойових дій, прирівняних до них осіб, інвалідів Другої світової війни.  Багатьом ветеранам Другої світової війни нині виповнилося понад 90 років, за станом свого здоров’я їм важко самостійно пересуватися. Проте, наш святий обов’язок — турбота про кожного.

На знак збереження пам’яті про славу та героїзм воїнів-переможців сьогодні керівництво міської влади  спільно з міською організацією ветеранів війни та праці відвідали учасників Другої світової війни, які проживають на території Гадяцької громади. Голова міської громадської організації ветеранів війни та праці А.В. Київський побажав сивочолим ветеранам міцного здоров'я, подякував за те, що вони боролися за Україну і вручив від імені міського голови Володимира НЕСТЕРЕНКА набір продуктів харчування до свята – «Солдатський кошик» та вітальні листівки.