На Полтавщині визначили переможців в обласній Спартакіаді серед депутатів рад усіх рівнів

Дата: 13.05.2021 09:03

12 травня у Полтаві відбулися фінальні змагання ІІ етапу Спартакіади серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області.

Цього року депутатські змагання організовано за новим форматом: основну кількість депутатів представляли територіальні громади, а команди сформовані в чотирьох районах Полтавщини. Приємно відмітити, що у змаганнях взяли участь і депутати Гадяцької міської ради.

На спортивних майданчиках міста депутати змагалися з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шашок та шахів.

Результати обласного етапу Спартакіади:

– у командних змаганнях з  настільного тенісу ІІ командне місце виборола збірна команда Миргородського району, в складі якої наші депутати: Нижник Валерій Іванович і Дрига Сергій Вікторович;

– у командних змаганнях з  шахів ІІ командне місце виборола збірна команда Миргородського району, в складі якої наш депутат Власенко Микола Олексійович;

– у командних змаганнях з  шашок ІІІ командне місце виборола збірна команда Миргородського району, в складі якої заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ракочій Віталій Миколайович;

- у командних змаганнях з волейболу ІІІ місце виборола збірна команда Миргородського району, в складі якої наш депутат Обломей Вадим Юрійович.

За результатами цих змагань буде сформовано збірну команду депутатів Полтавської області, яка виступить на фінальних змаганнях Всеукраїнської Спартакіади серед депутатів рад усіх рівнів в місті Чорноморську Одеської області.

Подібні заходи дають можливість депутатам познайомитися з колегами з інших районів, набратися енергії, приємно і корисно провести час і поспілкуватися.