Гадяцьким ЦПРПП проведено інструктивно-методичну нараду директорів закладів дошкільної освіти у онлайн-режимі

Дата: 19.05.2021 09:24

18 травня 2021 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено інструктивно-методичну нараду директорів закладів дошкільної освіти Гадяцької, Великобудищанської,  Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської громад «Підсумки розвитку дошкільної освіти у 2020/2021 н. р. та завдання діяльності на 2021/2022 н. р.» у онлайн-режимі.

На нараді було обговорено важливі питання розвитку дошкільної освіти: про затвердження типової програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників щодо впровадження оновленого Базового компонента дошкільної освіти, про чинні освітні програми, якими користується у своїй роботі заклади дошкільної освіти, про ефективність використання освітньої програми «Впевнений старт», про методи партнерської взаємодії з батьками,  пріоритетні дії щодо дошкілля у 2021 році та інше.

По завершенню заходу педагогічні працівники закладів дошкільної освіти обмінялися думками з приводу організації роботи освітнього процесу у ЗДО громад  у наступному навчальному році.

Підготувала: Т.П. Аколович