Проведено нараду "Особливості проведення ЗНО-2021"

Дата: 19.05.2021 15:35

18 травня 2021 року уповноважені особи Українського центру оцінювання якості освіти, які будуть працювати на пунктах тестування м. Гадяча: головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Кузьменко Р.В., директор Гадяцького ЦПРПП Майборода С.М., консультанти Гадяцького ЦПРПП Ємець С.М., Шимка Н.П., заступник директора з навчально-виховної роботи Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського Кононенко О.Г., учитель Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки взяли Биченко Н.М., взяли участь у нараді «Особливості проведення ЗНО-2021», яку організовано Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти у форматі конференції ZOOM.

Захід проведено з метою забезпечення якісної роботи пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

На нараді розглядалися особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, аналізувалися особливості організаційного супроводу проведення та підготовки процедур ЗНО-2021; акцентувалася увага на особливостях технологічних карток персоналу; було розглянуто синхрон роботи всіх залучених до роботи у пункті ЗНО; опрацьовано документи пункту тестування, наголошено на важливих моментах заповнення; проаналізовано перелік нестандартних ситуацій та дій персоналу в разі їх виникнення.

Уповноважена особа Українського центру оцінювання якості освіти по кожному пункту тестування визначатиметься не раніше, ніж за три дні до початку ЗНО.

Підготував: С.М.Майборода