Із пленарного засідання дев’ятої чергової сесії міської ради

Дата: 20.05.2021 08:30

19 травня, в залі засідань Гадяцької міської ради, відбулось пленарне засідання дев’ятої чергової сесії Гадяцької міської ради восьмого скликання. Сесію провів міський голова Володимир Нестеренко. У роботі пленарного засідання взяли участь 22 депутати із 26 обраних.

В роботі сесії взяли участь начальники управлінь, відділів міської ради, що доповідали з питань розгляду порядку денного, представники засобів масової інформації.

На початку сесії міський голова привітав із професійним святом – Всесвітнім Днем сімейного лікаря  всіх сімейних лікарів громади в особі головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадяцької міської ради - Шаповал Віри Володимирівни.

Міський голова Володимир Нестеренко проінфомував депутатів про прийняті рішення виконкомом міської ради в міжсесійний період.

В ході засідання розглянуто 49 питань порядку денного, з яких прийнято 49 рішень. Попередньо всі питання розглядалися на засіданнях постійних депутатських комісій.

Робота постійних депутатських комісій:

З рішеннями та результатами голосування пленарного засідання дев’ятої чергової сесії Гадяцької міської ради восьмого скликання можливо ознайомитися на сайті Гадяцької міської ради.