Результати конкурсного відбору на посаду директора комунальної установи «Гадяцький інклюзивно-ресурсний центр» Гадяцької міської ради

Дата: 01.06.2021 12:21

Згідно чинного законодавства та розпорядження міського голови від 22 квітня 2021 року № 79-р «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади»  25 травня 2021 року,  в приміщенні міської ради,  відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Гадяцький інклюзивно-ресурсний центр» Гадяцької міської ради.

На підставі поданих документів, результатів іспиту, співбесіди та листа-погодження від Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Гадяцький інклюзивно-ресурсний центр» Гадяцької міської ради  визнано - Шкрьобу Світлану Володимирівну.