МИ ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!

Дата: 01.06.2021 16:32

За підтримки міського голови Володимира Нестеренка, Гадяцької дитячої мистецької школи, закладів культури міста, відділення поліції №1 Миргородського РВ поліції ГУНП в Полтавській області та Гадяцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки організовано і проведено святковий захід "МИ ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!".

Програма святкових заходів до Міжнародного дня захисту дітей проходила на танцмайданчику міського парку «Перемога», де на дітей чекали святковий концерт, веселі розваги і сюрпризи.

Яскравою несподіванкою свята для дітей стали  заходи підготовлені представниками Гадяцької поліції під керівництвом полковника  Токара  Петра Танасійовича.

Дорогі діти!!! Радійте життю,  частіше посміхайтесь і тіште своїх батьків. Не поспішайте дорослішати, адже саме дитинство – найщасливіший безтурботний час!

Зі святом, теплого вам літа та веселих канікул!