Авторки-переможниці проєкту «Шкільний дитячий бюджет» отримали за перемогу сертифікати та цінні подарунки

Дата: 09.06.2021 10:19

Наші діти зі шкільної парти навчаються проєктному менеджменту та втілюють в життя власні ініціативи.

Проєкт «Шкільний дитячий бюджет» ініціював голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький у рамках обласної програми громадських ініціатив «Громадські бюджети Полтавщини на 2021-2023 роки». Уперше в Україні Шкільний громадський бюджет реалізований саме на Полтавщині. Цю ідею охоче підхопили учні, вчителі та їхні батьки. Проєкти-переможці школярів допоможуть змінити на краще умови навчання та запровадити в освітній процес інноваційні технології. Приємно, що серед переможців є представниці нашої громади – учениці Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Домашенко Поліна та Мироненко Поліна.

Авторки-переможниці конкурсу отримали сертифікати та цінні подарунки за перемогу проєктів «Комфортне дозвілля ліцеїстів» та «Спілкування без кордонів», які створені дітьми для дітей, але у співпраці з місцевими органами самоврядування.

Наразі очікуємо реалізації проєктів, які буде втілено у життя до кінця нинішнього року.

Підготував: директор Гадяцького ЦПРПП С.М.Майборода