Привітання міського голови з Днем Конституції України!

Дата: 25.06.2021 13:15

Шановні мешканці та гості громади!

Вітаю Вас з одним із головних державних свят - Днем Конституції України!

Цей основоположний для кожного з нас правовий документ був прийнятий  чверть століття тому - 28 червня 1996 року. Одна з його головних ідей в тому, що держава повинна служити суспільству, забезпечуючи реалізацію прав і свобод громадян. І міська влада сьогодні робить все можливе, щоб забезпечити благополуччя і успіх кожного жителя нашої територіальної громади, а також процвітання рідного Гадяча. Наш пріоритет - турбота про жителів Гадяцької громади, і головне завдання, яке ми перед собою ставимо, - зробити комфортним життя гадячан. Щоб кожна родина відчувала себе соціально захищеною! Щоб кожен з нас міг пишатися своїм улюбленим містом, а жителі інших міст і країн з радістю приїжджали до нас в гості, знаючи, що Гадяч - не тільки чисте і красиве, але і безпечне місто!

Бажаю Вам, дорогі гадячани, здоров'я, благополуччя і миру в ваших родинах! Нехай наша улюблена країна процвітає!

Зі святом!

міський голова     Володимир Нестеренко