Місцеві податки на 2022 рік

Дата: 23.06.2021 10:34

Рішення одинадцятої сесії Гадяцької міської ради восьмого скликання від 17.06.2021 № 498 "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку"

Рішення одинадцятої сесії Гадяцької міської ради восьмого скликання від 17.06.2021 № 495 "Про встановлення податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, як складової податку на майно на території Гадяцької міської територіальної громади"

Рішення одинадцятої сесії Гадяцької міської ради восьмого скликання від 17.06.2021 № 494 "Про встановлення єдиного податку для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування на території Гадяцької міської територіальної громади"

Рішення одинадцятої сесії Гадяцької міської ради восьмого скликання від 17.06.2021 № 496 "Про встановлення  транспортного податку на території Гадяцької міської територіальної громади"

Рішення одинадцятої сесії Гадяцької міської ради восьмого скликання від 17.06.2021 № 497 "Про  встановлення туристичного збору на території Гадяцької міської територіальної громади"