Сортуємо сміття свідомо (додано відео)

Дата: 23.06.2021 13:41

Якщо людина не зробить так, щоб на

Землі стало менше сміття, то сміття

зробить так, щоб на Землі стало менше людей

У кожній європейській країні є спеціальні контейнери для сортування сміття. Зазвичай, розподіляють відходи на кілька основних категорій: пластик, папір, скло, органічні відходи та метал. Скажімо, папір руйнується через 2-10 років, консервні банки – майже за 100 років, поліетиленові матеріали – за 200 років, пластмаса – за 500 років, а скло для повного розкладу вимагає 1000 років.

Проте альтернатива полягає ось у чому: щоб запобігти подальшому забрудненню навколишнього природного середовища, конче необхідно впровадити обов’язкову систему роздільного збору, сортування й сепарації сміття і систему вторинної переробки твердих побутових відходів. У кінцевому результаті виграє звичайний громадянин, який мешкає у чистому населеному пункті.

До акції по впровадженню роздільного сортування сміття долучилися працівники комунального підприємства «Сарське», які зварили та встановили в селі Сари сміттєві баки для роздільного збору сміття.

Роздільний збір побутових відходів – це один з перших кроків на шляху до екологічної безпеки кожного з нас.