Квітники – окраса Гадяча

Дата: 24.06.2021 12:07

У міському парку «Перемога» минулого  року проведені роботи з реконструкції центральної площі з улаштуванням покриття з сучасної тротуарної плитки, влаштуванням нових квіткових клумб, упорядкуванням території навколо доріжок і в парку в цілому.

Як зазначив міський голова Володимир НЕСТЕРЕНКО, в усіх розвинутих країнах світу та й в українських містах паркові зони є предметом особливого піклування. Зони відпочинку - це обличчя міста, вони повинні мати охайний і привабливий вигляд. Наш парк повинен стати окрасою Гадяча, центром проведення усіх культурно-мистецьких заходів, місцем відпочинку і проведення дозвілля для мешканців і гостей міста.

Найбільш важливим елементом озеленення міста є влаштування квітників та догляд за ними.