Встановлено обмежувачі руху автомобільного транспорту

Дата: 30.06.2021 16:44

В зв’язку з тим, що дедалі частіше спостерігаються випадки заїзду автомобільного транспорту на тротуари, що спричиняє певні загрози для пішоходів,  міською владою вирішено встановити бетонні паркувальні бар’єри у вигляді полусфер, які перешкоджатимуть заїзду автомобілів на тротуарні доріжки та пішохідні переходи.

Сьогодні, 30 червня, працівники МКП "Комунсервіс" на тротуарах, розташованих  вздовж вулиць Гетьманська, Полтавська та Лесі Українки змонтували одинадцять таких обмежувачів руху.

Пропозиції щодо визначення громадських місць, де можна поставити паркувальні бар’єри надаються за адресою: вул. Л. Українки, 3, м. Гадяч (каб. № 11 (відділ містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва Гадяцької міської ради)) або на електронну пошту: arh_hadiach@ukr.net.