Проєктні ініціативи в дії!

Дата: 13.07.2021 13:15

З метою вирішення нагального проблемного питання роботи колектору зливової каналізації по вулиці Гетьманській, Гадяцькою міською радою виготовлено проєктно-кошторисну документацію на проведення робіт по її реконструкції  та проведено її експертизу. Загальна кошторисна вартість робіт складає 1 мільйон 264 тисячі 405 гривень. При формуванні бюджету громади на цей рік на реконструкцію колектора були заплановані кошти в сумі 632,206 тис. гривень та подано запит до обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на співфінансування в сумі 632,206 тис. гривень.

Приємно зазначити, що проєкт, ініційований Гадяцькою міською радою, підтримано і з обласного фонду кошти виділені. Після процедури тендерної закупівлі по визначенню виконавця робіт, роботи будуть проведені.