Гадяцьким ЦПРПП проведено тематичну консультацію для педагогів ЗДО

14 липня 2021 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено тематичну консультацію для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти «Навчання за  програмно-методичним комплексом «Впевнений старт».

Під час роботи тренер Аколович Т.П., ознайомила учасників з концепцією, змістом і методикою роботи за програмно-методичним комплектом.

У ході консультування були виконані наступні завдання:

1) презентація програмно-методичного комплексу «Впевнений старт»;

2) надання можливості випробувати алгоритм організації життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку в умовах дошкільного закладу за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт»;

3) організація роботи з батьками вихованців дошкільного віку.

Підбиваючи підсумки заходу, присутні відзначили актуальність визначеної теми, показали свою зацікавленість, готовність до впровадження проголошених ідей та виконання поставлених завдань.

Підготувала: Т.П. Аколович