Повідомлення про проведення громадського обговорення щодо надання пропозицій з питання перейменування площі, вулиць, провулків Гадяцької міської територіальної громади

Дата: 16.07.2021 13:48

1. Організатор громадського обговорення: відділ містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва Гадяцької міської ради

2. Об’єкти по яким пропонується присвоїти назви (перейменування): площа Піонерська, вулиця Радянська, провулок Піонерський, що в місті Гадячі, та вулиці: Чапаєва, Терешкової в селі Біленченківка Біленченківського старостинського округу.

3. Пропозиції та обґрунтування щодо присвоєння назви (перейменування) об’єктам топонімів приймаються у письмовій формі по:

•  Біленченківському старостинському округу: у приміщенні адміністративної будівлі колишньої сільської ради за адресою: площа 40-річчя Перемоги, 5, село Біленченківка;
  • місту Гадяч: у приміщенні бібліотеки Лесі Українки за адресою: площа Миру, 19 або на електронну пошту відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва Гадяцької міської ради: arh_hadiach@ukr.net. з 19.07.2021 по 17.08.2021 до 16.00 включно.