Гадяцьким ЦПРПП проведено інструктивно-методичну нараду для директорів ЗДО

Дата: 20.07.2021 14:44

20 липня 2021 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено інструктивно-методичну нараду для директорів закладів дошкільної освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської та Сергіївської територіальних громад «Планування роботи закладу дошкільної освіти на рік» у онлайн-режимі.

На нараді були розглянуті питання системи оцінювання якості освіти, основні завдання та розділи плану роботи на рік закладу дошкільної освіти, проєкти професійного розвитку педагогічних працівників, нову систему діяльності методичного кабінету ЗДО.

Підбиваючи підсумки заходу, учасники показали свою зацікавленість, висловили готовність до впровадження проголошених ідей та виконання поставлених завдань.

Підготувала: Т.П. Аколович