Гадяцьким ЦПРПП проведено онлайн-консультацію для працівників психологічної служби

Дата: 30.07.2021 13:59

30 липня 2021 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено онлайн-консультацію для працівників психологічної служби закладів освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської та Сергіївської територіальних громад «Про пріоритетні  напрями роботи психологічної служби у системі освіти у 2021/2022 н.р.»

Під час роботи психолог Гадяцького ЦПРПП Аколович Т.П., ознайомила учасників із завданнями, напрямами та формами діяльності фахівця психологічної служби у 2021/2022 н.р.

Аколович Т.П. звернула увагу на основні пункти листа МОН України від 16.07.2021 № 1/9-363 «Про пріоритетні напрями роботи психологічної служби у системі освіти у 2021/2022 н.р.», які необхідно врахувати практичним психологам та соціальним педагогам у своїй роботі.

А також для забезпечення єдиних стандартів і нормативів роботи практичних психологів і соціальних педагогів в умовах децентралізації було запропоновано кілька новацій: запровадження циклограм діяльності працівників психологічної служби у всіх типах закладів освіти; запровадження протоколів (алгоритмів) роботи працівника служби у типових випадках; система методичної підтримки працівників служби включно з наставництвом і супервізією.

Підготувала: Т.П. Аколович