Гадяцьким ЦПРПП проведено тематичну онлайн-консультацію для педагогічних працівників ЗДО

Дата: 04.08.2021 14:33

04 серпня 2021 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено тематичну онлайн-консультацію для педагогічних працівників ЗДО Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської та Сергіївської територіальних громад «Щодо організації освітнього процесу в ЗДО під час літнього оздоровчого періоду».

Аколович Т.П. ознайомила учасників заходу із особливостями організації, планування діяльності ЗДО у літній період, різними підходами до планування освітнього процесу влітку. Окрім цього, для педагогів закладів дошкільної освіти було запропоновано орієнтовний тижневий план-схема освітньої роботи з дітьми дошкільного віку у літній оздоровчий період.

Підготувала: Т.П. Аколович