До уваги товаровиробників харчової промисловості

Дата: 17.08.2021 11:21

В рамках обласної Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2021-2023 роки Полтавською облдержадміністрацією ведеться робота з оновлення каталогу товаровиробників харчової промисловості Полтавщини. Зазначений Каталог буде сформовано українською та англійською мовами, розповсюджено під час офіційних іміджевих заходів обласного рівня, робочих зустрічей керівництва області з представниками торгово – економічних місій та поширено через мережу дипломатичних установ України, акредитованих за кордоном. Це дозволить якісно представити продукцію виробників Полтавщини на внутрішньому ринку з подальшою перспективою просування на міжнародні ринки.

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації запрошує представників малого та середнього бізнесу, безкоштовно розмістити інформацію в Каталозі. В інформації необхідно зазначити повну назву підприємства, ПІБ керівника, контактні дані (юридична адреса, контактний телефон, електронна адреса підприємства та його веб-сайт), а також стислу інформацію про суб’єкта господарювання і його продукцію, плани щодо оновлення асортименту тощо. Інформацію надсилати на електронну адресу cenigue@adm-pl.gov.ua в термін до 20 серпня 2021 року.