Із засідання виконавчого комітету Гадяцької міської ради: звіти про виконання фінансових планів комунальних підприємств та установ, схвалення прогнозу бюджету Гадяцької міської територіальної громади на 2022-2024 роки

Дата: 19.08.2021 17:04

Під головуванням очільника Гадяцької міської  територіальної громади Володимира Нестеренка відбулося засідання виконавчого комітету. Сьогодні, 19 серпня, було розглянуто 49 питань.

На порядку денному – розгляд питань, що пов'язані із сферою житлово-комунального господарства, освіти, соціального захисту населення, благоустрою, містобудування та архітектури, про реєстрацію колективних договорів, тощо.

Зокрема, члени виконкому затвердили рішення про виконання фінансових планів комунальних підприємств та установ за  І півріччя 2021 року.

Також члени виконкому розглянули і затвердили рішення:

• про річний звіт щодо виконання Стратегії розвитку КУ «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради на 2020-2025 рік;
  • про виконання відділом освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради делегованих повноважень протягом 2020-2021 навчального року;
  • про обмеження перебування дітей у закладах дозвілля, громадського харчування, на вулицях та інших громадських місцях у вечірній та нічний час на території Гадяцької міської територіальної громади;
  • про затвердження розпоряджень міського голови;
  • про схвалення прогнозу бюджету Гадяцької міської територіальної громади на 2022-2024 роки;
  • про погодження Плану заходів з підготовки та святкування Дня міста у 2021 році.
  • про тимчасове припинення руху транспорту;
  • про відзначення Почесних громадян міста Гадяча;
  • про занесення на Дошку пошани Гадяцької міської територіальної громади «Гордість Громади».

Також прийнято 17 рішень про надання матеріальної допомоги на лікування в зв’язку із скрутним матеріальним станом жителям Гадяцької громади на загальну суму 16,5 тисяч гривень. Попередньо всі проекти рішень розглянуто на засіданні комісії по наданню матеріальної допомоги населенню Гадяцької міської територіальної громади.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.