У Гадячі відзначили День Державного прапора (Додано відео)

Дата: 23.08.2021 11:14

Із нагоди Дня Державного Прапора України,  23 серпня 2021 року, в місті Гадячі відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. У заході взяли участь керівництво Гадяцької міської територіальної  громади, колективи державних та комунальних установ та організацій, військовослужбовці Гадяцького районного центру комплектування та соціальної підтримки.

Розпочались заходи з покладання квітів до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку. Потому урочистості перемістились до центру міста, де відбулася церемонія урочистого підняття Державного прапора України.

Прапор, герб, гімн – є символами національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують миролюбство та велику працю наших людей. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.

Під виконання Державного гімну України честь підняти Державний Прапор України було надано учасникам Операції об’єднаних сил на Сході нашої країни: капітану  Лобку Артему Олексійовичу та капітану Дубовику Владиславу Івановичу.

Квіткові композиції поклали до пам’ятного знаку «Землякам, що стали на захист України» в парку «Перемога» у м. Гадяч. Учасники заходу віддали шану та згадали всіх тих, хто загинув, виборюючи для нащадків незалежну, демократичну, вільну та квітучу Україну.