Відбулося вручення літературно-мистецької премії імені Олени Пчілки - 2021

Дата: 25.08.2021 10:03

24 серпня 2021 року, у день відзначення 30-ої річниці Незалежності України, в ККЗ «Дружба» відбулося вручення літературно-мистецької премії імені Олени Пчілки Національного видавництва дитячої літератури «Веселка» 2021 року.

Премія імені Олени Пчілки заснована видавництвом дитячої літератури «Веселка» у 1991 році. Із 2012 року до співзасновників премії приєдналися Гадяцька міська рада.

Лауреатами премії цього річ стали:

– Оксана Здор – за ілюстрацію, художнє оформлення, дизайн збірників народних колискових пісень (з нотними додатками і картою України) «Рідна колисанка» (Київ: Веселка, 2019) і «Рідна колисанка-2» (Київ: «Веселка», 2020), значний внесок у розвиток української книжкової графіки та активну освітню діяльність;

– Олександр Недовіс – за збірку поезій «Берегом долі» (Гадяч: Видавництво «Гадяч», 2020) та популяризацію літератури рідного краю.

Також лауреати отримали пам’ятну нагороду «Серце віддаю дітям», почесний знак і грошові премії.