Вирішуємо проблему забезпечення якісним водопостачанням жителів села Осняги Гадяцької територіальної громади

Дата: 27.08.2021 13:13

В результаті проведення реформи децентралізації до Гадяцької міської територіальної громади приєдналися 20 сільських населених пунктів, які мають багато проблем, зокрема забезпечення якісним водопостачанням. В селі Осняги водонапірна вежа знаходиться в аварійному стані, а водопровідна мережа, яка проходить через територію молочно-товарної ферми, пошкоджена. Водопровідні труби знаходяться у непридатному стані, мають значні пошкодження.  Враховуючи таку ситуацію, Гадяцька міська рада ініціювала звернення до різних інстанцій з проханням вирішення питання включення об’єкту «Реконструкція водопровідної вежі (заміна) та водопровідної мережі в селі Осняги по вулиці Комарова, 26-А Гадяцької міської територіальної громади» до переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти відповідно до Програми «Питна вода Полтавщини». Не дочекавшись коштів, вирішили виконати роботи максимально своїми силами. Наразі вже викопано траншею під нову водопровідну мережу силами комунального підприємства «Добробут».