Гадяцьким ЦПРПП проведено засідання творчої групи з підготовки територіального практичного семінару для вчителів фізичної культури і курсу «Захист України»

Дата: 30.08.2021 14:37

Відповідно до рішення виконавчого комітету Гадяцької міської ради від 19.08.2021 № 401 «Про річний звіт щодо виконання Стратегії розвитку комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради на 2020-2025 рр.» Гадяцький ЦПРПП активно розпочав підготовку до проведення заходів з підвищення фахового рівня наших педагогів. Зокрема, 28 серпня 2021 року проведено засідання творчої групи з підготовки практичного семінару для вчителів фізичної культури і курсу «Захист України» ЗЗСО Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад «Організація національно-патріотичного виховання дітей та молоді: практичний аспект», який планується провести на базі ОЗО «Сарська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Гадяцької міської ради» у вересні 2021 року.

У ході заходу обговорено форму, програму проведення семінару, його завдання та мету.

Підготував: директор Гадяцького ЦПРПП  С.М.Майборода