У Гадяцькій громаді до Дня визволення міста привітали ветеранів Другої світової війни

Дата: 10.09.2021 10:09

Напередодні Дня визволення міста Гадяча від нацистських загарбників міський голова Володимир Олександрович Нестеренко та голова Гадяцької міської громадської організації ветеранів війни та праці Анатолій Васильович Київський відвідали ветеранів Другої світової війни. З теплими побажаннями міцного здоров’я, благополуччя та миру привітали ветеранів зі святами, вручили продуктові набори «Солдатський кошик» та вітальні листівки.

Старости передали продуктові набори та вітальні листівки від міського голови ветеранам, які живуть у селах громади.

Скільки б не спливало часу, ми пам’ятаємо про героїв-захисників, які відстояли свободу і наше мирне сьогодення у боротьбі з нацистською навалою, схиляємо голови перед мужністю покоління, яке вибороло Перемогу.

У свою чергу ветерани щиро вдячні за увагу і шану до них. Багатьом ветеранам Другої світової війни нині виповнилося понад 90 років, за станом свого здоров’я їм важко самостійно пересуватися. Проте, наш святий обов’язок - турбота про кожного.