Привітання голови Миргородської районної ради Наталії Гирки із 78-ю річницею визволення Гадяча від нацистських загарбників та Днем міста!

Дата: 10.09.2021 12:59

Шановні жителі Гадяча, дорогі ветерани!

Від щирого серця вітаю вас із 78-ю річницею визволення Гадяча від нацистських загарбників та Днем міста!

Цього дня ми з вами низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога, а також складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати країну з руїн. Ми згадуємо всіх, чиї життя обірвала війна.
Минають роки, змінюються покоління, але пам'ять про ті буремні роки, коли здригалася рідна земля, горіли села, гинули тисячі мирних жителів, назавжди залишиться в наших серцях. Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.
Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного вам здоров'я, довгих років життя, любові та уваги рідних.
Бажаю всім жителям Гадяча добра і здоров'я, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля зміцнення та процвітання нашого краю.

З повагою,

Голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА