У Гадячі відзначили 78-у річницю визволення міста від нацистських загарбників (додано відео)

Сьогодні, 11 вересня, відбувся мітинг з нагоди 78-ї річниці визволення  міста  від  нацистських  загарбників. Гадяч  було  звільнено  11  вересня  1943  року.  В  боях  за  місто віддали життя багато воїнів,  у  тому  числі  командир 47-ї армії  генерал-лейтенант  Павло  Петрович Корзун,  Герой  Радянського Союзу, гвардії капітан Єгор Петрович Кочергін, офіцери І.І. Шаріпов,  М.О. Карнаухов  та  багато  сотень  рядових  солдат.

Вдячні гадячани – представники різних поколінь – зібралися сьогодні біля Меморіалу Вічної Слави, аби хвилиною мовчання, щирими словами та квітами вшанувати пам`ять визволителів міста у вересні 1943 року. У проведенні мітингу взяли участь військовослужбовці 1-го відділу Миргородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, керівництво Гадяцької міської ради, колективи структурних підрозділів Гадяцької міської ради та її виконавчого комітету, громадськість та пересічні громадяни.

Як підкреслив у своєму виступі міський голова Володимир НЕСТЕРЕНКО, визволення Гадяча далось надзвичайно дорогою ціною, в боях на підступах та в самому місті загинули багато воїнів, але пам’ять про них буде вічно жити в серцях живих.

Міський голова побажав всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім гадячанам міцного здоров’я, добробуту, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій.

На честь загиблих воїнів, в цей пам’ятний день, відбулося покладання квітів  та  гірлянди до Меморіалу Вічної Слави, пам’ятнику генерал-лейтенанту Корзуну, пам’ятних  знаків воїнам – визволителям  та  братських  могил.

Ми свято  шануємо  пам'ять  тих,  хто поліг  смертю  хоробрих  у  Другій Світовій  війні.  Пам'ять  про  подвиги воїнів  вічно  житиме  в  серцях.