Відбулося засідання чотирнадцятої сесії Гадяцької міської ради восьмого скликання

16 вересня 2021 року, згідно з порядком денним,  відбулася чергова чотирнадцята сесія Гадяцької міської ради восьмого скликання під головуванням міського голови  Володимира Олександровича Нестеренка. На пленарному засіданні були присутні 18 депутатів міської ради  з 26 обраних. Розглянуто 54 питання порядку денного, а саме:

- Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

- Про затвердження структури та загальної чисельності комунальних установ позашкільної освіти.

- Про внесення змін до структури, загальної чисельності та штатного розпису КНП «Гадяцька міська центральна лікарня».

- Про внесення змін до структури, загальної чисельності та штатного розпису КНП «Гадяцький центр первинної медичко-санітарної допомоги».

- Про затвердження переліку назв площ, вулиць, провулків та тупиків по м. Гадяч в новій редакції.

- Про внесення змін до Програми з благоустрою території Гадяцької міської територіальної громади на 2021 рік.

- Про внесення змін до Програми з благоустрою території Гадяцької міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

- Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «ДОБРОБУТ» на 2021 рік.

- Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Сарське» на 2021 рік.

- Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Гадяцької міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

- Про внесення змін до міської Програми соціальної підтримки дітей та молоді на 2019 - 2023 роки.

- Про внесення змін до Програми зайнятості населення Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки.

- Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Гадяцька міська центральна лікарня» на 2021 рік.

- Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2021 рік.

- Про внесення змін до Програми про компенсаційні виплати фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування, на 2021 рік.

- Про внесення змін до Програми фінансової підтримки громадської організації «Гадяцьке міське товариство ветеранів та інвалідів «Союз Чорнобиль» на 2021-2022 роки.

- Про внесення змін до програми розвитку архівної справи комунальної установи «Трудовий архів» Гадяцької міської ради на 2021-2023 роки.

- Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки міста Гадяч на 2017-2021 роки.

- Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Гадяцької міської територіальної громади на 2021 рік.

- Про внесення змін до бюджету Гадяцької міської територіальної громади на 2021 рік.

- Про прийняття у 2022 році субвенцій на утримання об’єктів спільного користування від Великобудищанської сільської ради.

- Про прийняття у 2022 році субвенцій на утримання об’єктів спільного користування від Лютенської сільської ради.

- Про прийняття у 2022 році субвенцій на утримання об’єктів спільного користування від Сергіївської сільської ради.

- Про прийняття у 2022 році субвенцій на утримання об’єктів спільного користування від Петрівсько-Роменської сільської ради.

- Про прогноз бюджету Гадяцької міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

- Про надання дозволу Міському комунальному підприємству «Комунсервіс» на застосування пільги по оплаті за оренду комунального майна.

- Про надання згоди на прийняття з державної власності у комунальну власність нерухомого майна.

- Про прийняття у комунальну власність артезіанської свердловини та водонапірної вежі.

- Про надання дозволу Відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Полтавської області на передачу на баланс Відділу соціального захисту населення Гадяцької міської ради індивідуально визначеного майна.

- Про надання дозволу Відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Полтавської області на передачу на баланс Міського комунального підприємства «Комунсервіс» мікроавтобуса ГАЗ 32212.

- Про звернення депутатів Гадяцької міської ради восьмого скликання до Народного депутата України Кулініча О.І. щодо ремонту автомобільних доріг.

В тому числі розглянуто двадцять два земельних питання.

Попередньо, на засіданнях постійних комісій міської ради, були розглянуті всі питання порядку денного чергової чотирнадцятої сесії міської ради восьмого скликання.

З рішеннями та результатами голосування можливо ознайомитися на сайті Гадяцької міської ради в розділі НОВИНИ.