Гадяцьким ЦПРПП проведено тематичну онлайн-консультацію для працівників психологічної служби закладів освіти

22 вересня 2021 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено тематичну онлайн-консультацію для працівників психологічної служби закладів освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської та Сергіївської громад «Розроблення річного плану роботи практичного психолога, соціального педагога згідно із запитами учасників освітнього процесу та філософією психологічної служби системи освіти України».

Мета онлайн-консультації – підвищити грамотність ведення практичними психологами та соціальними педагогами документації, розвивати здатність визначати актуальні напрями і завдання роботи фахівців, обирати та застосовувати методики та процедури відповідно до визначених потреб цільової аудиторії закладу освіти.

психолог Гадяцького ЦПРПП Аколович Т.П., ознайомила учасників з основними завданнями, напрямами та формами діяльності працівника психологічної служби відповідно до нового професійного стандарту «Практичний психолог закладу освіти».

На завершення учасники висловили свої враження з приводу проведеного заходу.

Підготувала психолог Гадяцького ЦПРПП                                             Аколович Т.П.

Додаткову інформацію можна запросити у Аколович Т.П., психолога комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради, тел. 3-21-28; e-mail: hadiach_cprpp@i.ua