Відбулось відкриття ІV Обласного Фестивалю сучасних театрів «ЛавАрт»

28 вересня 2021 року в Гадячі відбулось відкриття ІV Обласного Фестивалю сучасних театрів «ЛавАрт». Заходи розпочалися з прес-конференції організаторів і учасників фестивалю у Гадяцькому фаховому  коледжі культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського. Організаторів і учасників фестивалю вітали: заступникголови Полтавської ОДА з соціальних питань, дітей, культури і туризму, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рижеченко К.С., заступник директора департаменту, начальник управління розвитку туризму, музейної справи та охорони культурної спадщини Шерстюк І.В. та,  від приймаючої сторони, директор Гадяцького фахового коледжу культури та мистецтв ім. І.П. Котляревського Насменчук А.М.

Урочисте відкриття IV обласного фестивалю сучасних театрів «АртЛав» розпочали зі святкової ходи червоною доріжкою всіх учасників свята та вітань від  студентського театру «Мельпомена» (керівник Анастасія Лимарь),  етнотеатру «Діти Колоксая» (керівники: Світлана Боцула, Людмила Фастовець).

Цього року участь у фестивалі «ЛавАрт» прийняли: театр-студія «Like» Полтавського центру культури та дозвілля; аматорський театр «Мemoria» Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв імені І.П. Котляревського; драматичний колектив «Жіночий театр» Великобагачанського районного методичного центру народної творчості та культурно-дозвіллєвої роботи; народний аматорський театр «Промінь» Великосорочинського Будинку культури; дитяча театральна студія «Юність» Сенчанського БДЮТ; народна театрально-концертна бригада «Іскра» Гадяцького БК, молодіжний аматорський театр «Anastasis» (м. Полтава); народний аматорський театральний колектив «Феєрія» Климівського СБК (Карлівська громада); аматорський театральний колектив «Прем’єра» Степненського БК (Коломацька сільрада); народний аматорський музично-драматичний колектив «Жарти» Лубенського БК; театральний колектив Соснівського СБК (Лютенська громада); народний аматорський театральний колектив «Медок» Манжеліївського СБК; Полтавський академічний обласний театр ляльок; народний аматорський театр «Маска» Демидівського СК (Омельницька громада).

Протягом дня  учасники фестивалю  змогли не тільки продемонструвати  свої театральні наробки, а й познайомитися з колегами, обмінятися досвідом, познайомитись з містом і навчальним закладом, взявши участь в екскурсії коледжем, до Гадяцького історико- краєзнавчого музею,  переглянувши виставки, фотозони.

На закінчення дня на всіх учасників чекає подарунок від Полтавського академічного обласного театру ляльок - вистава «Коза Дереза» (директорка-художня керівниця - Тетяна Вітряк).

Фестиваль став надзвичайною подією не тільки в культурному житті міста, а і всієї Полтавщини.