Квіти прикрашають наше місто з ранньої весни до пізньої осені

У міському парку «Перемога» минулого року проведені роботи з реконструкції центральної площі з улаштуванням покриття з сучасної тротуарної плитки, влаштуванням нових квіткових клумб, упорядкуванням території навколо доріжок і в парку в цілому.

Квітники – окраса Гадяча, але на жаль, з конструкції «Метелик» вже не вперше невідомими особами скоєно крадіжку вазона з квітучими хризантемами. Шкода, але далеко не всі цінують ті зусилля, які витрачаються, аби подарувати місту красу, а людям приємні емоції. Навряд чи крадій замислювався над тим,  яку неповагу до всіх гадяччан відображає його вчинок.

Та як би там не було, роботи з озеленення триватимуть  і з кожним днем яскравих клумб у Гадячі ставатиме все більше.