До Дня захисників та захисниць України сім’ям загиблих військовослужбовців вручено продуктові набори

Фото без описуФото без опису

Вже стало доброю традицією, що напередодні Дня захисників та захисниць України, за ініціативи міського голови Володимира Олександровича Нестеренка, представники Гадяцької міської ради спільно з військовослужбовцями першого відділу Миргородського територіального центру комплектування та соціальної підтримки відвідують сім’ї загиблих військовослужбовців - учасників антитерористичної операції/операції Об’єднаних сил на сході України: Пономаренка Руслана Миколайовича, Корнійка Олександра Сергійовича, Крупського Володимира Володимировича, Жадька Ігоря Віталійовича, Лифаря Анатолія Петровича та  матері загиблого в Афганістані Козаченка Сергія.  Членам сімей загиблих воїнів вручено продуктові набори «Солдатські кошики». Особисто від міського голови дитині загиблого воїна передано ігровий набір «Залізниця».