До Дня захисників та захисниць України сім’ям загиблих військовослужбовців вручено продуктові набори

Дата: 12.10.2021 11:32

Вже стало доброю традицією, що напередодні Дня захисників та захисниць України, за ініціативи міського голови Володимира Олександровича Нестеренка, представники Гадяцької міської ради спільно з військовослужбовцями першого відділу Миргородського територіального центру комплектування та соціальної підтримки відвідують сім’ї загиблих військовослужбовців - учасників антитерористичної операції/операції Об’єднаних сил на сході України: Пономаренка Руслана Миколайовича, Корнійка Олександра Сергійовича, Крупського Володимира Володимировича, Жадька Ігоря Віталійовича, Лифаря Анатолія Петровича та  матері загиблого в Афганістані Козаченка Сергія.  Членам сімей загиблих воїнів вручено продуктові набори «Солдатські кошики». Особисто від міського голови дитині загиблого воїна передано ігровий набір «Залізниця».