Повідомлення про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 19.10.2021 12:01

Виконавчим комітетом Гадяцької міської ради 18.10.2021 відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням сорокової сесії Гадяцької міської ради від 14.11.2018 проведено конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності для визначення вартості нерухомого майна - частини нежитлового приміщення площею 18,4 кв.м., розташованого за адресою: вул. Драгоманова, 4, приміщення 2, м. Гадяч, яке знаходяться на балансі виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

За результатами розгляду конкурсною комісією поданих учасниками конкурсних пропозицій, переможцем конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності для визначення вартості нерухомого майна - частини нежитлового приміщення площею 18,4 кв.м., розташованого за адресою: вул. Драгоманова, 4, приміщення 2, м. Гадяч обрано юридичну особу – ТОВАРНА БІРЖА «ПОЛТАВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА БІРЖА НЕРУХОМОСТІ».