Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей 20 жовтня 2021 року під керівництвом першого заступника міського голови Геннадія Миколайовича Дроботі, було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини Гадяцької міської територіальної громади.

Основним завданням комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

На засіданні комісії розглядались наступні питання:

- про надання висновку про доцільність вибуття дітей з сімейного  будинку дитячого типу;

- про надання висновку про визначення місця проживання малолітньої дитини;

- про надання дозволу неповнолітній дитині укласти договір, який підлягає нотаріальному посвідченню та державній реєстрації;

- про взяття під соціальний супровід сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.

Попередньо питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей міської ради, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.