Проведено змагання юнаків з футзалу в залік Спартакіади школярів 2021/2022 навчального року

21 жовтня 2021 року відділом освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради за консультаційної і організаційної підтримки Гадяцького ЦПРПП на базі ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» проведено змагання юнаків з футзалу в залік Спартакіади школярів Гадяцької міської територіальної громади 2021/2022 навчального року.

Результати змагань:

І місце – ОЗО «Сарська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Гадяцької міської ради»;

ІІ місце – Гадяцький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів  імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради;

ІІІ місце – Гадяцький опорний ліцей І-ІІІ ступенів імені Лесі Українки Гадяцької міської ради;

ІV місце – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради;

V місце – Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради;

VІ місце – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради.

Вітаємо переможців змагань. Дякуємо за допомогу в організації заходу колективу ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище».

Переможці змагань будуть представляти нашу громаду 28 жовтня 2021 року на змаганнях юнаків з футзалу Спартакіади громад 2021/2022 навчального року серед учнів закладів загальної середньої освіти (Гадяцька, Великобудищанська, Краснолуцька, Лютенська, Петрівсько-Роменська, Сергіївська територіальні громади).

Бажаємо успіхів нашим спортсменам!

Підготував консультант Гадяцького ЦПРПП                                                   В.В. Лисенко