Проводиться влаштування основи під мультифункціональні спортивні майданчики

Дата: 28.10.2021 14:28

Гадяцька міська рада взяла участь у Президентській програмі “Активні парки” та надала субвенцію з місцевого бюджету на спів фінансування інвестиційних проектів (придбання мультифункціональних спортивних майданчиків). На території Гадяцької громади таких майданчиків буде два, обидва – у Гадячі по вул. Полтавська, 17а,  а також по вул. Полтавська, 35.

Спортмайданчик матиме наступний набір тренажерів та інших об’єктів: спорткомплекс з підвісною системою рукоятей; лавка з упором для пресу; упор для віджимання; подвійні бруси для віджимання; потрійний турнік; рукохід-драбина; три тумби для стрибків; лавка на металевих ніжках; металева урна; інформаційний стенд.

На кожному тренажері планують розмістити QR-код, за яким можна дізнатися, які вправи на ньому можна виконувати.

Наразі проводиться влаштування основи під мультифункціональні спортивні майданчики.