Гадяцьким ЦПРПП проведено навчальну групову супервізію для працівників психологічної служби закладів освіти

Фото без описуФото без опису

28 жовтня  2021 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради на базі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки проведено навчальну групову супервізію для працівників психологічної служби закладів освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської громад «Надання психологічної допомоги за запитом та/або відповідно до виявленої потреби в такій допомозі».

Зі словами вітання до присутніх звернувся директор Гадяцького ЦПРПП Майборода С.М.

Про актуальність теми супервізії наголосила психолог Гадяцького ЦПРПП Аколович Т.П. Зокрема, вона звернула увагу учасників заходу на необхідність ознайомлення із структурою,  змістом, видами психологічної допомоги (психологічне консультування, психологічний супровід, психологічний тренінг, розвивальна діяльність), методами відповідно до запиту та/або виявленої потреби в такій допомозі.

Учасники познайомилися із загальними правилами ефективного і структурованого консультативного процесу, алгоритмом надання першої психологічної допомоги, структурою психосоціальної підтримки в умовах надзвичайних ситуацій: підхідом резилієнс.

Психологом Гадяцького ЦПРПП Аколович Т.П. для учасників заходу провела практикуми:  «4-крокова модель розв’язання проблем», «Кола підтримки», «Емоційний самоаналіз» та інші.

Гадяцький ЦПРПП висловлює подяку колективу Гадяцькому ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки за допомогу в організації проведення заходу.

Підготувала: Т.П. Аколович