Проводяться роботи по гідроочищенню колектору зливової каналізації

З метою вирішення нагального проблемного питання відведення води, що утворюється під час зливових дощів, забезпечення роботи колектору зливової каналізації по вулиці Гетьманській, Гадяцькою міською радою виготовлено проєктно-кошторисну документацію на проведення робіт по її реконструкції  та проведено її експертизу. Загальна кошторисна вартість робіт - 1 мільйон 264 тисячі 405 гривень. При формуванні бюджету громади на цей рік на виконання робіт з реконструкції колектора були заплановані кошти в сумі 632,206 тис. гривень та подано запит до обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на співфінансування в сумі 632,206 тис. гривень.

Ініційований Гадяцькою міською радою проект було підтримано і з обласного фонду кошти виділені.

Роботи з реконструкції колектору зливової каналізації по вулиці Гетьманській на завершальному етапі. Сьогодні проводиться гідроочищення (промивка) колектору зливової каналізації.