Гадячани – переможці конкурсу «Кращий заклад з інклюзивним навчанням»

  • 847

Фото без опису

За ініціативи Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавського обласного інституту педагогічних працівників ім. М.В. Остроградського започатковано проведення обласного конкурсу «Кращий заклад з інклюзивним навчанням». Мета даного конкурсу - підтримка діяльності сучасних закладів дошкільної освіти з інклюзивним навчанням, виявлення кращих практик інклюзивного навчання, узагальнення та поширення досвіду з інклюзивної  освіти в Полтавській області.

Завданням конкурсу є:

- орієнтація на інноваційний шлях розвитку закладів дошкільної освіти з інклюзивним навчанням;

- створення безбар’єрності та доступності в закладах дошкільної освіти, виявлення сучасної моделі закладів освіти з інклюзивним навчанням;

- налагодження шляхів обміну досвідом між закладами освіти з інклюзивним навчанням;

Конкурс проводиться щорічно у два етапи:

І етап – на рівні районних державних адміністрацій, сільських, селищних,  міських рад об’єднаних територіальних громад – з березня по травень;

ІІ етап – обласний – з серпня по листопад.

      Учасниками конкурсу є заклади дошкільної освіти, загальної середньої та професійної-технічної освіти Полтавської області з інклюзивним навчанням.

     То ж, у 2021 році на конкурсі Гадяцьку міську територіальну громаду представляв заклад дошкільної освіти «Веснянка». Для участі були направлені наступні матеріали: фільм та дві презентації з впровадження інклюзії в закладі. За результатами конкурсу ЗДО «Веснянка» Гадяцької міської ради отримав перемогу і І місце на міському етапі та ІІ місце на обласному етапі, за що трудовий колектив, на чолі з директором Гурою Тетяною Миколаївною 04 листопада 2021 року був нагороджений дипломом Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації та сертифікат на 100 тис. гривень для реалізації програми розвитку освітнього простору.