Гадяцьким ЦПРПП проведено тематичну онлайн-консультацію «На допомогу керівнику ЗДО» для директорів закладів дошкільної освіти

05 листопада 2021 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено тематичну консультацію «На допомогу керівнику ЗДО» для директорів закладів дошкільної освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської громад у режимі онлайн.

Майборода С.М., директор Гадяцького ЦПРПП ознайомив присутніх із деякими питаннями атестації та підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів дошкільної освіти, зокрема порядком створення та повноважень атестаційних комісій, організацією та строками її проведення.

Про умови та порядок присвоєння кваліфікаційних категорій та тарифних розрядів розповіла консультант з дошкільної освіти Гадяцького ЦПРПП Аколович Т.П. Вона звернула увагу учасників заходу на те, що Міністерство освіти і науки розробило професійні стандарти «Керівник (директор) закладу дошкільної освіти» та «Вихователь закладу дошкільної освіти», які містять основну мету професійної діяльності фахівців, умови праці, умови допуску до роботи, документи, що підтверджують професійну та освітню кваліфікацію, перелік трудових функцій та професійних компетентностей.

Учасники познайомилися із загальними правилами та порядком  проведення дослідження якості дошкільної освіти в ЗДО.

Підготувала: Т.П. Аколович