Вітання міського голови з Днем працівників соціальної сфери

Дата: 05.11.2021 15:00

Шановні працівники та ветерани соціальної сфери!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери, яке відзначається в першу неділю листопада.

Вашу чуйність і турботу відчувають широкі верстви населення. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи соціальні гарантії і допомогу тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри і впевненості у завтрашньому дні, робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Нехай і надалі множаться ваші добрі вчинки. А людська шана і повага додає наснаги і життєвої енергiї для подальших успіхів у справі поліпшення якості надання соціальних послуг жителям громади, соціального захисту тих, хто цього потребує.

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, порозуміння і затишку у ваших оселях та невичерпної життєвої енергії!

міський голова Володимир Нестеренко