Привітання міського голови з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури

Гадяцької міської територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Ваша діяльність – благородна справа. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожної душі, формуєте в людині почуття прекрасного, надаєте яскраві хвилини спілкування з багатогранним мистецтвом українського народу і надбанням світової культури. Ви робите навколишній світ кращим і добрішим.

Всім, хто присвятив себе галузі культури бажаю творчого довголіття, невичерпної енергії, щедрих мистецьких здобутків, достатку, терпіння, добра і миру. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Зі святом!

міський голова Володимир Нестеренко