Проведено тренінг-навчання вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти «Нова українська школа: відповідаємо на виклики

  • 662

Фото без опису

26-28.10.2021 року на базі Гадяцького опорного ліцею І-ІІІ ступенів імені Лесі Українки Гадяцької міської ради проведено навчальний тренінг для вчителів початкових класів Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад, які у 2022/2023 навчальному році викладатимуть у 1-х класах НУШ за програмою «Нова українська школа: відповідаємо на виклики».

Регіональний тренер, консультант Гадяцького ЦПРПП Шимка Н.П. ознайомила слухачів із особливостями професійної діяльності вчителя НУШ.

Формувальне оцінювання, реалізація діяльнісного підходу у другому циклі початкової освіти, використання Google інструментів для ефективного навчання, переваги та можливості застосування цифрових інструментів для організації спільної діяльності, ефективної комунікації в освітній діяльності – такі теми розглянули протягом трьох навчальних днів.

04 та 06.11.2021 навчальний тренінг продовжився в режимі online. Вчителі майбутніх перших класів познайомились з питанням трирівневої моделі підтримки учнів в інклюзивному класі, створення безпечного інклюзивного освітнього середовища. Також вчителі обмінялись досвідом роботи під час дистанційного навчання.

П’ять днів навчання пройшли в дружній атмосфері. Гадяцький ЦПРПП та тренер Шимка Н.П. дякують адміністрації Гадяцького опорного ліцею І-ІІІ ступенів імені Лесі Українки в особі директора Борис С.Я. за надані комфортні умови для проведення навчання-тренінгу.

Підготувала консультант Гадяцького ЦПРПП Н.П. Шимка